Szanowni Rodzice,
w najbliższy poniedziałek, tj. 13 kwietnia, uruchomiony zostanie w szkole system zabezpieczenia wejść. Wszystkie dzieci otrzymały od swoich wychowawców karty magnetyczne, dzięki którym będą mogły zarówno wejść, jak i wyjść z budynku szkolnego. W całej szkole czytniki kart będą w czterech miejscach- dwóch głównych (wejście od ul. Centralnej i wejście od ul. Czereśniowej) i dwóch wewnętrznych, oddzielających budynki szkolne od GOSiR-u. Wejścia wewnętrzne będą otwarte podczas długich przerw obiadowych i zamykane na czas lekcji. Przy głównym wejściu od ul. Centralnej jest wideodomofon, z którego korzystać będą mogły osoby (rodzice, opiekunowie, petenci) w celu załatwienia spraw w sekretariacie bądź odbioru dziecka ze świetlicy. Szczegółowy regulamin korzystania z kart zostanie przesłany jeszcze w ten weekend w osobnej wiadomości.
Z mojej strony bardzo proszę o przekazanie informacji dzieciom odnośnie dbania o karty, jak i celu, do którego mają one służyć. Każdemu z nas zależy, aby system zabezpieczenia wejść pozostał sprawny na długie lata. Państwa z kolei proszę o cierpliwość i wyrozumiałość w przypadku jakichkolwiek problemów związanych z systemem wejść, jeśli takowe się pojawią. Każde problemy z kartami lub wideodomofonem proszę zgłaszać do sekretariatu telefonicznie. Karty posiadają tylko pracownicy i uczniowie szkoły, dlatego proszę rodziców/opiekunów o niewchodzenie na teren szkoły (wyjątek stanowią rodzice przedszkolaków lub osoby upoważnione do przyprowadzania i odbierania dzieci z przedszkola).
Z poważaniem
Patryk Zarosa
