W kategorii klas I:
I miejsce zajął Wiktor Onasz
II miejsce zajął Hubert Tyrakowski
III miejsce zajęła Katarzyna Kotyrba
W kategorii klas II
I miejsce zajął Maksymilian Kozłowski
oraz Oliwia Kołodziejczyk, Marta Opałka, Estera Burzyńska - praca grupowa
II miejsce zajęła Oliwia Halada
III miejsce zajął Mateusz Lorek
Wyróżnienia otrzymała: Klaudia Klimuk i Hania Kamińska
W kategorii klas III
I miejsce zajęły Lena Rujner oraz Łucja Parol
II miejsce zajęła Julia Dziamska
III miejsce zajęła Michalina Szymczyk
Wyróżnienie otrzymał: Michał Wicha
Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy .
Organizatorzy: Aleksndra Bukowska, Barbara Zielińska, Elżbieta Cichańska, Monika Dembek,Dorota Ochendal.