• Światowy Dzień Pszczół w przedszkolu

• W dniu 21 maja przedszkolaki obchodziły Dzień Pszczół. Zajęcia dla dzieci przygotowała pani Marlena wychowawczyni grupy 0 a. Podczas zajęć przedszkolaki  dowiedziały się jakie znaczenie ma  praca pszczół dla świata przyrody,poznały etapy powstawania miodu i cykl życia pszczoły. W tym pracę pszczelarza i narzędzia jakie są  potrzebne  do jego pracy.

• Zaprojektuj ul lub plaster miodu

• Dziękujemy serdecznie za udział w konkursie "Zaprojektuj ul lub plaster miodu". Prace, które wykonały dzieci z klas 1-3 były piękne i różnorodne, a wybór nagrodzonych nie był łatwy.

1 miejsce: Julia Cielasińska kl. 1

2 miejsca: Basia Krysztoforska kl. 2 oraz Franek Górski kl. 1

3 miejsca: Jan Górski kl. 1, Lilianna i Laura Sobiech kl. 1 oraz Paweł Kempa kl. 1.

Pozostali uczestnicy dostali wyróżnienia za trud, który włożyli w wykonanie prac. Każde z dzieci dostało drobny upominek oraz dyplom. Pracę dzieci przez kilka dni można było oglądać na szkolnym holu.

Dziękujemy za udział: Paulina Wyżlic oraz Izabela Matczyńska-Mucha.