• WIZYTA W STRAŻY POŻARNEJ.

• We wtorek przedszkolaki z " zerówek" pojechały z wizytą do jednostki ratowniczo-gaśniczej nr 2 w Bydgoszczy. Podczas wycieczki dzieci zobaczyły centrum dowodzenia straży, wozy bojowe i zapoznały się z bliska z trudnym zawodem strażaka. Mogły obserwować w bezpiecznych warunkach gaszenie pożaru oraz skok strażaka z wysokości. Dowiedziały się też, ile czasu zajmuje strażakowi przygotowanie się do wyjazdu na wezwanie. Wszystko było możliwe dzięki Panu kpt. Piotrowi Cholerzyńskiemu oraz dzięki Panu Krzysztofowi Gruchale. Na koniec dzieci obejrzały w sali konferencyjnej film edukacyjny dla najmłodszych i zostały poczęstowane pysznymi ciastakami:).
            Wiztyta była pełna wrażeń i zostanie zapamiętana na długo.

Wychowawczynie: Aleksandra Lorenz i Katarzyna Rosołowska.

• LIGA ZADANIOWA – rozstrzygnięcie konkursu dla uczniów Szkoły Podstawowej.

• 13 kwietnia, w sobotę odbył się etap kuratoryjny wojewódzkiego konkursu Liga Zadaniowa dla klas 7. Krzysztof Michałek oraz Paweł Złotowski zostali laureatami tego konkursu.

Natomiast trzyetapowy konkurs o zasięgu wojewódzkim wyłonił najlepszych, zdobywców I, II i III miejsca wśród uczniów klas 6 i 7. Wśród nich jest siedmiu uczniów naszej szkoły:

I miejsce: Krzysztof Michałek kl.7, Paweł Złotowski kl.7, Maciej Jazdon kl.6.

II miejsce: Jakub Dober kl.7, Bartosz Januszewski kl.6.

III miejsce: Natalia Ługowska kl.6, Bartosz Poćwiardowski kl.6

Możemy być dumni z uczniów reprezentujących naszą szkołę, którzy włożyli ogromny wysiłek w przygotowanie do konkursu. Gratulujemy!

M.Wilczyńska i H.Murawska

8. Wasielewski Eryk
            9. Zawadzka Julia
            10. Kiedrowska Marta

Szczegółowe wyniki są do wglądu u p. M.Kowalczyk, p.J.Polackiej, p.M.Brzezińskiego, p.M.Dryja, M.Wilczyńskiej.

Zapraszamy do trzeciego etapu pod koniec maja.

• Opłata za obiady w maju

• W związku z niecodzienną sytuacją w miesiącu kwiecień ( egzaminy +święta +strajk), uprzejmie proszę rodziców i opiekunów o kontakt bezpośredni , telefoniczny 523813119 lub e-mail stolowka@sposielsko.edu.pl celem ustalenia kwoty do zapłaty za obiady w  miesiącu maj.

Intendent.