Drodzy Rodzice!

Od poniedziałku 23 marca br. wszystkie zadania podczas zdalnego nauczania będę umieszczała  na Klasowym Dysku Google Drive. Wcześniejszy zakres materiału dla dzieci, został przekazany Państwu przez wiadomości w e-dzienniku.

Link z dostępem do dysku otrzymaliście Państwo przez e-dziennik oraz na prywatną pocztę e-mail.

Od poniedziałku do piątku,  będę pod tym linkiem udostępniała dzieciom, za Państwa pośrednictwem, różne zadania, filmy edukacyjne, ćwiczenia interaktywne. Zalecane materiały będą mogli Państwo pobrać i zapisać na swoim komputerze.  Zadania na każdy dzień będę umieszczała w osobnym folderze z datą.

W razie pytań proszę o kontakt:
                  e.mail: a.starzyk@sposielsko.edu.pl lub przez e-dziennik.

Anna Starzyk