• Szanowni Rodzice. Drodzy Uczniowie klas czwartych.

W związku z realizacją zagadnień z zakresu edukacji zdrowotnej, proszę o zapoznanie się z zasadami zdrowego odżywiania oraz samodzielne wykonanie (przez ucznia oczywiście) "Piramidy zdrowego żywienia i aktywności fizycznej". Informacje niezbędne do wykonania zadania znaleźć można na stronie Instytutu Żywności i Żywienia (piramida i zasady wg norm z 2019 r., dla dzieci i młodzieży w wieku 4-18 lat). Prace uczniów zbiorę po powrocie do szkoły - najlepsze znajdą swoje miejsce na gazetce sportowej i posłużą jako źródło cennych informacji dla wszystkich dzieci.
          Mam nadzieję,że powyższe zadanie będzie okazją do pogłębienia wiedzy i podejmowania działań promujących zdrowy styl życia,jak również pewnym urozmaiceniem czasu spędzanego w domu.

Życzę Wszystkim zdrówka.
          J. Polacki