• Od środy 25 marca br. wszystkie zadania podczas zdalnego nauczania będę umieszczała  na Klasowym Dysku Google Drive. Wcześniejszy zakres materiału dla dzieci, został przekazany Państwu przez wiadomości w e-dzienniku.

Link z dostępem do dysku otrzymaliście Państwo przez e-dziennik.

Będę pod tym linkiem udostępniała dzieciom, za Państwa pośrednictwem, różne zadania, filmy edukacyjne, ćwiczenia interaktywne. Zalecane materiały będą mogli Państwo pobrać i zapisać na swoim komputerze, a wskazane prace odesłać do sprawdzenia.  Zadania na każdy dzień będę umieszczała w osobnym folderze z datą.

W razie pytań proszę o kontakt:
              e.mail: b.szymanska@sposielsko.edu.pl lub przez e-dziennik.

Barbara Szymańska

Lorem ipsum...