• Kursy autobusu szkolnego styczeń - czerwiec 2019

• Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek

Szkoła Osielsko                                     7:00                           9:00

Krakowska (żółty dom)                          7:05                           9:05

Jarużyn Sklep                                        7:08                           9:08

Jarużyn Sołecka                                    7:10                           9:10

Jarużyn Kolonia ( przy lustrze)              7:15                           9:15

Wilcze skrzyżowanie                              7:17                           9:17

Wilcze Sklep                                          7:20                           9:20

Niwy (przy Gdańskiej)                            7:25                           9:25

Czarnówczyn                                          7:30                           ------

Odjazdy: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek 14:00 i 15:40

Piątek: 14:00 i 14:50

Odjazdy Czarnówczyn: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek - 15:40

Piątek –14:00

• Plan lekcji obowiązujący od 28 stycznia 2019 r

• Od 28 stycznia 2019 roku będzie obowiązywał nowy plan lekcji.

Z podziałem na klasy dostępny w zakładce - Uczniowie i Rodzice - Plan lekcji

W związku z nowym planem godziny zajęć pozalekcyjnych, w tym praca pedagoga, logopedy, psychologa mogą się zmienić.

• Świąteczna bombka 3D

• W grudniu odbył się konkurs plastyczny " Świąteczna bombka 3D", którego celem było przybliżenie i kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia, pobudzanie aktywności twórczej oraz  inspiracja do twórczych poszukiwań nowych form plastycznych. Zadanie uczestników polegało na wykonaniu bombki na kulce styropianowej dowolną techniką, według własnych upodobań i umiejętności.

Spośród ogromu prac - 85 pięknych, niesamowitych, zaskakujących  i cudownych bombek przygotowanych przez uczniów klas IV - VII,  jury wybrało te najciekawsze  i wyłoniło zwycięzców.

Laureatami zostali:

I miejsce: Zosia Drzewiecka, Natalia Buhl

II miejsce: Kasia  Sójka, Natalia  Giża

III miejsce: Ania  Pszeniczka, Maja  Jankiewicz

wyróżnienia: Hania  Zawadka, Marysia  Adamczyk, Tymoteusz  Kujda

Wasze bombki ozdobiły szkolną choinkę, która znajdowała się na holu i była dużą atrakcją dla pracowników, uczniów i rodziców.

Zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy.  Wszystkim u uczestnikom konkursu gorąco dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas.   Znowu udowodniliście, że jesteście Wielcy, a Wasza wyobraźnia nie zna granic.

Nagrody w konkursie ufundowała Rada Rodziców - dziękujemy.

Barbara Lepsza

Piotr Krakowski

• Informacja dotycząca zimowiska

• Informujemy, że lista osób zakwalifikowanych na zimowisko została wywieszona w budynku szkoły. Wpłatę za zimowisko (75,00 zł) prosimy dokonać na konto: 92 8142 0007 0308 1174 2000 0003 z dopiskiem "opłata za zimowisko" do dnia 09.01.2019 r. Kartę uczestnika oraz pozostałe dokumenty można odbierać w sekretariacie szkoły po dokonaniu opłaty.

1. ORZECHOWE CUDA”  WIKTORII POZORSKIEJ (kl. 8)

2. ŚWIĄTECZNY CHLEBEK”  MARTY GRZESIAK ORAZ MARTY SIKORSKIEJ (kl. 7)

WYRÓŻNIENIA:

BAŁWANKI”  FILIPA DRUŻKOWSKIEGO (kl. 3G)

RUDOLFY”  OLIWII JĘDRYCZKI (kl. 8)

WSZYSTKO BYŁO BARDZO SMACZNE!!!

GRATULUJEMY:

Justyna Badura