• Kursy autobusu szkolnego w roku szkolnym 2018/2019
          • Kursy autobusu szkolnego w roku szkolnym 2018/2019

          • PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA, CZWARTEK, PIĄTEK

            Szkoła Osielsko                       7:00                 9:00

            Krakowska 8                          7:03                 9:03

            Krakowska (żółty dom)          7:05                 9:05

            Jarużyn sklep                          7:08                 9:08

            Jarużyn ul.Sołecka                  7:10                 9:10

            Jarużyn Kolonia (przy lustrze)7:15                9:15

            Wilcze skrzyżowanie               7:17                 9:17

            Wilcze sklep                            7:20                 9:20

            Wilcze Gdańska                      7:22                 9:22

            Niwy (przy Gdańskiej)            7:25                 9:25

            Niwy przystanek                     7:27                9:27

            Czarnówczyn                          7:30                ------

             

            ODJAZDY: PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA, CZWARTEK: 14:00 i 15:45

             

            PIĄTEK: 14:00 i 14:50

             

            ODJAZDY CZARNÓWCZYN:  PONIEDZIAŁEK, WTOREK - 15:45,

             

            ŚRODA, CZWARTEK, PIĄTEK – 14:00

        • Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 - 3 września 2018r
          • Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 - 3 września 2018r

          • Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 3 września 2018r:

            klasy 4 - 8 SP i 3 gim - godz. 9

            klasy 2 i 3 SP - godz. 10

            klasy 1 i 0 SP - godz. 11

            Plan lekcji będzie dostępny na stronie szkoły w czwartek 30 sierpnia po godzinie 15

        • Zebranie informacyjne z rodzicami oddziału przedszkolnego 3 i 4 - latków.
          • Zebranie informacyjne z rodzicami oddziału przedszkolnego 3 i 4 - latków.

          • Zebranie informacyjne z rodzicami oddziału przedszkolnego 3 i 4-latków, zapisanych na rok szkolny 2018/19, odbędzie się 29.08.2018r. o godz. 17.00 (środa) sala nr 15.

             
            Zapraszamy - Dyrekcja i Wychowawcy grupy
        • Wykaz podręczników
          • Wykaz podręczników

          • Poniżej zamieszczony został plik do pobrania z wykazem podręczników na rok szkolny 2018/19. Podręczniki wymienione w wykazie nie są objęte dotacją.

            PODRECZNIKI_2018_19.tif

        • Informacje dotyczące obozu w Poroninie!
          • Informacje dotyczące obozu w Poroninie!

          • Informujemy, że spotkanie rodziców uczestników obozu "Suche - Poronin" odbędzie się 01.08.2018 r. o godzinie 17:00

            Ramowy plan obozu wypoczynkowego

            SUCHE PORONIN 2018

             

            Dzień pierwszy 06.08.2018 (poniedziałek)

            1. Wyjazd do Poronina (Szkoła Podstawowa w Osielsku 6:00);
            2. Przyjazd do Poronina – zakwaterowanie, obiadokolacja;
            3. Zapoznanie z regulaminami (regulamin obozu, regulamin ośrodka, regulamin TPN);
            4. Wybory do Rady Obozu;
            5. Gry i zabawy integracyjne w grupach;
            6. Realizacja programu profilaktycznego oraz programu „Wakacyjny kurs kodowania”.

            Dzień drugi 07.08.2018 (wtorek)

            1. „Zdobywamy Gubałówkę” - przejście „Szlakiem Papieskim” (Ząb – Gubałówka – Zakopane);
            2. Gry i zabawy integracyjne w grupach;
            3. „Zwiedzamy najbliższą okolicę” – Suche, Poronin, Biały Dunajec”;
            4. Realizacja programu profilaktycznego oraz programu „Wakacyjny kurs kodowania”;
            5. Realizacja elementów programu sportowego „Dzieciaki do rakiet”;
            6. Dyskoteka

            Dzień trzeci 08.08.2018 (środa)

            1. „Zwiedzamy Zakopane z przewodnikiem” (Kościelisko – Sanktuarium na Krzeptówkach – Cmentarz na Pęksowym Brzysku – Krupówki – kompleks skoczni narciarskich – Muzeum TPN – Jaszczurówka)
            2. Gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu;
            3. Realizacja programu profilaktycznego oraz programu „Wakacyjny kurs kodowania”;
            4. Realizacja elementów programu sportowego „Dzieciaki do rakiet”
            5. Podsumowanie dnia w „Kręgu”

            Dzień czwarty 09.08.2018 (czwartek)

            1. Wyjazd do Doliny Strążyskiej (wejście do Doliny Strążyskiej – wodospad Siklawica – Sarnia Skała – Dolina Białego);
            2. Zajęcia integracyjne w grupach;
            3. Realizacja programu profilaktycznego oraz programu „Wakacyjny kurs kodowania”;
            4. Realizacja elementów programu sportowego „Dzieciaki do rakiet”;
            5. Biesiada przy grillu;
            6. Podsumowanie dnia w „Kręgu”

            Dzień piąty 10.08.2018 (piątek)

            1. Wyjazd do Zatoru – całodniowy pobyt w „Rodzinnym Parku Rozrywki Energylandia” (w międzyczasie wspólny posiłek);
            2. Realizacja programu profilaktycznego;
            3. Podsumowanie dnia w „Kręgu”

            Dzień szósty 11.08.2018 (sobota)

            1. „Zdobywamy góry” – (Kuźnice – Dolina Jaworzynki – Przełęcz między Kopami – Hala Gąsienicowa – Kuźnice)
            2. Gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu;
            3. Realizacja programu profilaktycznego oraz programu „Wakacyjny kurs kodowania”;
            4. Realizacja elementów programu sportowego „Dzieciaki do rakiet”;
            5. Podsumowanie dnia w „Kręgu”;
            6. Dyskusyjny Klub Filmowy.

            Dzień siódmy 12.08.2018 (niedziela)

            1. Wyjście osób chętnych do Kościoła w Poroninie oraz udział w nabożeństwie;
            2. Zajęcia w grupach – przygotowanie programu na ognisko;
            3. Warsztaty artystyczno-plastyczne (przygotowanie galerii prac, wybór najlepszych prac);
            4. Zajęcia sportowe – rywalizacja grup na obozowym torze przeszkód;
            5. Realizacja programu profilaktycznego oraz programu „Wakacyjny kurs kodowania”;
            6. Realizacja elementów programu sportowego „Dzieciaki do rakiet”;
            7. Zajęcia w grupach – cd. przygotowań programu na ognisko;
            8. Podsumowanie dnia w „Kręgu”.

            Dzień ósmy 13.08.2018 (poniedziałek)

            1. Pobyt w Parku Wodnym „Bania” w Białce Tatrzańskiej;
            2. Przejazd do Zakopanego – przejście na targowisko pod Gubałówką (zakup pamiątek);
            3. Gry i zabawy w grupach na świeżym powietrzu;
            4. Realizacja programu profilaktycznego oraz programu „Wakacyjny kurs kodowania”;
            5. Realizacja elementów programu sportowego „Dzieciaki do rakiet”;
            6. Ognisko pożegnalne – prezentacja programów artystycznych, podsumowanie obozu, wręczenie nagród;
            7. Dyskoteka pożegnalna.

            Dzień dziewiąty 14.08.2018 (wtorek)

            1. Wyjazd grupy ok godz. 8:00;
            2. Przyjazd do Osielska ok. godz. 19:00

             Informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatora (np. warunki atmosferyczne) plan może ulec zmianie (np. kolejność realizowanych punktów ramowego planu obozu), o czym będziemy informować uczestników na bieżąco.