• Konkurs "DAJESZ SMARTFON’A DAJ MAPĘ” 2017

• Organizatorem konkursu „DAJESZ SMARTFON’A DAJ MAPĘ” jest Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty. Konkurs został objęty patronatem medialnym przez Telewizję Polską S.A. Oddział w Bydgoszczy.

Konkurs skierowany jest do dwu lub trzy osobowych zespołów, w skład których może wejść uczeń szkoły podstawowej, gimnazjum lub szkoły ponadgimnazjalnej wraz z rodzicami/prawnymi opiekunami.

Główne cele konkursu to: zwiększenie bezpieczeństwa korzystania z narzędzi technologii informacyjno-komunikacyjnych, pokazanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu, wzmocnienie więzi rodzic-dziecko, a także przekazanie uczniom zasad bezpiecznego korzystania ze smartfonów.

UWAGA:

Termin składania prac konkursowych upływa 15 listopada br.

• Odpłatności za obiady

• Opłaty za posiłki należy dokonać z góry do 10 dnia miesiąca poprzedzającego okres żywieniowy: na rachunek szkoły prowadzony przez Bank Spółdzielczy w Bydgoszczy Oddział Osielsko nr 92 8142 0007 0308 1174 2000 0003 wpisując w tytule: Szkoła, klasa, nazwisko i imię dziecka, miesiąc/rok, za który opłacany jest abonament.

Podany wyżej numer konta służy tylko i wyłącznie do wpłat za posiłki!!!

• Informacja dotycząca podręczników i materiałów ćwiczeniowych

• W związku z licznymi zapytaniami rodziców oraz uczniów informuję, że wszystkie podręczniki oraz materiały ćwiczeniowe są kupowane z dotacji i przekazywane uczniowi w szkole. Wyjątek stanowią podręczniki i ćwiczenia do religii - wszystkie klasy oraz j. niemieckiego - klasy 4-6. W związku z powyższym podkreślam, że rodzic nie ma obowiązku zakupu podręczników i materiałów ćwiczeniowych.

Jednocześnie informuję, że podręczniki wydawane są na bieżąco w bibliotece szkolnej według ustalonego harmonogramu. Powyższa informacja nie dotyczy rodziców uczniów z oddziałów "0" oraz dzieci 3 i 4 letnich.