• SP I - III

        • KALENDARIUM IMPREZ NA ROK SZKOLNY 2018/2019

          EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA – semestr I




          L.p.

          Nazwa imprezy szkolnej

          Osoby odpowiedzialne

          Data imprezy

          1.

          Apel z okazji inauguracji roku szkolnego 2018/2019

          M.Michna – gr.0, kl.I

          E. Delwo-Dobrowolska – kl. II-III

          wrzesień'2018

          2.

          ,,Dzień Chłopaka” – wszystkie klasy

          wychowawcy klas

          wrzesień'2018

          3.

          ,,Bezpieczna droga do szkoły” - wszystkie klasy oraz grupy ,,0”

          I. Staniszewska

          7 września 2018 r.

          4.

          ,,Pasowanie na pierwszoklasistę”

          wychowawcy klas pierwszych

          M.Michna,

          I. Staniszewska

          październik'2018

          5.

          ,,Dzień zdrowego śniadania”

          wychowawcy klas

          7 listopada 2018 r.

          6.

          Obchody 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę

          pt. ,,Niepodległa”

          E. Delwo-Dobrowolska,

          M.Michna,

          L.Leszczyńska

          E. Konieczka

          Współpraca:

          A. Banach, M. Dembek,

          P. Krakowski, Ł. Golas,

          M. Ziemińska

          9 listopada 2018 r.

          7.


          ,,Dzień Pluszowego Misia”


          wychowawcy klas pierwszych

          25 listopada 2018 r.

          8.

          Andrzejki i Katarzynki - wszystkie klasy

          wychowawcy klas

          listopad'2018

          9.

          Mikołajki - wszystkie klasy

          wychowawcy klas

          grudzień'2018

          10.

          ,,Wielka Fabryka Świętego Mikołaja

          - dla wszystkich klas 0-III


          E. Delwo-Dobrowolska,

          L. Leszczyńska,

          M.Michna,


          grudzień'2018

          11.

          Akcja „I Ty możesz zostać świętym Mikołajem”

          E. Delwo,

          B.Szymańska

          L.Leszcyńska

          grudzień'2018

          12.

          ,,Klasowe spotkania świąteczne”

          wychowawcy klas

          grudzień'2018

          13.

          ,,Jasełka” - wszystkie klasy I-III

          I. Staniszewska

          grudzień'2018



          SP I - III - Projekty i akcje - semestr I


          Projekty i akcje prowadzone przez nauczycieli w klasach I-III SP

          w I semestrze roku szkolnego 2018/2019

          L.p.

          Klasa

          Nauczyciel prowadzący

          Nazwa projektu/akcji

          Klasy

          Liczba osób

          1.


          I ,,a"

          Monika Michna

          Program własny ,,Kujawy"

          Program profilaktyczny pt. „Przyjaciele Zippiego”

          Ogólnopolski Program ,,Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu"

          Ogólnopolska akcja ,,Dzieciaki do Rakiet"


          ,,Hour of code" – kodowanie na zajęciach komputerowych oraz zajęciach dodatkowych ,,Kodowanie jest proste"

          kl. I ,,a"

          cała klasa

          2.

          I ,,b"

          Małgorzata Ziemińska

          Program profilaktyczny pt. „Przyjaciele Zippiego”

          Ogólnopolski Program ,,Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu"

          kl. I ,,b"

          cała klasa

          3.

          I ,,c"

          Iwona Staniszewska

          Program profilaktyczny pt. „Przyjaciele Zippiego”

          kl. I ,,c"

          cała klasa

          4.

          I ,,d"

          Ewa

          Sójka

          Program profilaktyczny pt. „Przyjaciele Zippiego”

          kl. I ,,d"

          cała klasa

          5.

          I ,,e"

          Lucyna Leszczyńska

          Program profilaktyczny pt. „Przyjaciele Zippiego”

          kl. I ,,e"

          cała klasa

          6.

          II ,,a"

          Aleksandra Banach

          Program profilaktyczny pt. „Przyjaciele Zippiego”

          Ogólnopolski Program ,,Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu"

          Ogólnopolska akcja ,,Dzieciaki do Rakiet"

          ,,Zumbowanie z Rodzicami"

          kl. II ,,a"

          cała klasa

          7.

          II ,,b"

          Jolanta

          Smętek

          Program profilaktyczny pt. „Przyjaciele Zippiego”

          kl. II ,,b"

          cała klasa

          8.

          II ,,c"

          Elżbieta

          Cichańska


          Program profilaktyczny pt. „Przyjaciele Zippiego”

          kl. II ,,c"

          cała klasa

          9.

          II ,,d"




          Anna

          Wyrwicka


          Program profilaktyczny pt. „Przyjaciele Zippiego”

          ,,W świecie muzyki – spotkania z filharmonią"

          kl.I-III


          10.

          III ,,a"

          Ewa Delwo - Dobrowolska

          Program Szkolnych Mediacji pt. „Masz prawo do mediacji! Porozmawiajmy!”

          Ogólnopolski Program ,,Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu"





          kl. III ,,b"

          uczniowie

          potrzebujący

          cała klasa

          11.

          III ,,b"

          Barbara

          Szymańska

          Program profilaktyczny pt. „Przyjaciele Zippiego”

          kl. III ,,b"

          cała klasa

          12.

          III ,,c"

          Dorota Ochendal

          ,,Pytalscy interaktywni"

          SMART Notebook 11 - program

          kl. III,,c"

          14