• Zawody sportowe i osiągnięcia I sem.

        • Lp.

          RODZAJ IMPREZY

          (ZAWODÓW)

          LICZBA UCZESTNIKÓW

          OSIĄGNIĘCIA (MIEJSCE)

          DATA

          I MIEJSCE

          OPIEKUN

          GMINA

          POWIAT

          WOJEW.

          1.        

          Mistrzostwa Gminy w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

          Igrzyska Dzieci

          10

          2.miejsce

          ---

          ---

          05.10.2018

          Żołędowo

          D.Mikołowska-Frasz

          A.Szałajda

          2.        

          Mistrzostwa Gminy w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

          Igrzyska Dzieci

          10

          1.miejsce

          ---

          ---

          05.10.2018

          Żołędowo

          D.Mikołowska-Frasz

          A.Szałajda

          3.        

          Mistrzostwa Gminy w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

          Igrzyska Młodzieży Szkolnej

          10

          1.miejsce

          ---

          ---

          05.10.2018

          Żołędowo

          D.Mikołowska-Frasz

          A.Szałajda

          4.        

          Mistrzostwa Gminy w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

          Igrzyska Młodzieży Szkolnej

          10

          3.miejsce

          ---

          ---

          05.10.2018

          Żołędowo

          D.Mikołowska-Frasz

          A.Szałajda

          5.        

          Mistrzostwa Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych Igrzyska Dzieci i Młodzieży

          10

          ---

          ---

          ---

          11.10.2018

          Białe Błota

          D.Mikołowska-Frasz

          J.Baumgart

          6.        

          Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

          Igrzyska Dzieci

          10

          ---

          3.miejsce

          ---

          15.10.2018

          Białe Błota

          D.Mikołowska-Frasz

          A.Szałajda

          7.        

          Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

          Igrzyska Młodzieży Szkolnej

          10

          ---

          5.miejsce

          ---

          15.10.2018

          Białe Błota

          D.Mikołowska-Frasz

          A.Szałajda

          8.        

          Mistrzostwa Gminy szkół podstawowych w mini piłce nożnej chłopców

          12

          1. miejsce

          ---

          ---

          10.10.2018

          Żołędowo

          J. Baumgart

          D.Mikołowska-Frasz

          9.        

          Mistrzostwa Powiatu szkół podstawowych w mini piłce nożnej chłopców

          12

          ---

          4. miejsce

          ---

          17.10.2018

          Łochowo

           

          J. Baumgart

          D.Mikołowska-Frasz

          10.      

          Mistrzostwa Gminy

           w piłce nożnej chłopców

          12

          1. miejsce

          ---

          ---

          16.10.2018

          Żołędowo

          J. Mikołowski

          A.Szałajda

          11.      

          Mistrzostwa Powiatu

           w piłce nożnej chłopców

          12

          ---

          5.miejsce

          ---

          18.10.2018

          Solec Kujawski

          J. Mikołowski

          A.Szałajda

          12.      

          Mistrzostwa Gminy szkół podstawowych  w pływaniu drużynowym dziewcząt

          Igrzyska Dzieci

          7

          1. miejsce

          ---

          ---

          05.11.2018

          Osielsko

          L.Mazurek

          D.Mikołowska-F.

          J.Baumgart

          J.Mikołowski

          13.      

          Mistrzostwa Gminy szkół podstawowych  w pływaniu drużynowym chłopców Igrzyska Dzieci

          7

          1. miejsce

          ---

          ---

          05.11.2018

          Osielsko

          L.Mazurek

          D.Mikołowska-F.

          J.Baumgart

          J.Mikołowski

          14.      

          Mistrzostwa Gminy szkół podstawowych  w pływaniu drużynowym dziewcząt

           Igrzyska Młodzieży Szkolnej

          6

          1. miejsce

          ---

          ---

          05.11.2018

          Osielsko

          L.Mazurek

          D.Mikołowska-F.

          J.Baumgart

          J.Mikołowski

          15.      

          Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego szkół podstawowych  w pływaniu drużynowym chłopców

           Igrzyska Młodzieży Szkolnej

          6

          1. miejsce

          ---

          ---

          05.11.2018

          Osielsko

          L.Mazurek

          D.Mikołowska-F.

          J.Baumgart

          J.Mikołowski

          16.      

          Mistrzostwa Gminy

          w piłce ręcznej dziewcząt

          11

          1. miejsce

          ---

          ---

          19.10.2018

          Żołędowo

          A.Szałajda

          J.Polacki

          17.      

          Mistrzostwa Powiatu

          w piłce ręcznej dziewcząt

          11

          ---

          3. miejsce

          ---

          24.10.2018

          Żołędowo

          A.Szałajda

          L.Mazurek

          18.      

          Mistrzostwa Gminy

          w piłce ręcznej chłopców

          14

          2. miejsce

          ---

          ---

          25.10.2018

          Osielsko

          J.Mikołowski

           

          19.      

          Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego szkół podstawowych  w pływaniu drużynowym dziewcząt

          Igrzyska Dzieci

          8

          ---

          1. miejsce

          ---

          07.11.2018

          Solec Kujawski

          L.Mazurek

          J.Mikołowski

          20.      

          Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego szkół podstawowych  w pływaniu drużynowym chłopców

          Igrzyska Dzieci

          7

          ---

          1. miejsce

          ---

          07.11.2018

          Solec Kujawski

          L.Mazurek

          J.Mikołowski

          21.      

          Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego szkół podstawowych  w pływaniu drużynowym dziewcząt

          Igrzyska Młodzieży Szkolnej

          8

          ---

          1. miejsce

          ---

          07.11.2018

          Solec Kujawski

          L.Mazurek

          J.Mikołowski

          22.      

          Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego szkół podstawowych  w pływaniu drużynowym chłopców

           Igrzyska Młodzieży Szkolnej

          6

          ---

          1. miejsce

          ---

          07.11.2018

          Solec Kujawski

          L.Mazurek

          J.Mikołowski

          23.      

          Mistrzostwa Gminy

          w mini piłce ręcznej chłopców

          14

          1. miejsce

          ---

          ---

          06.11.2018

          Osielsko

          J.Baumgart

           

          24.      

          Mistrzostwa Powiatu

          w mini piłce ręcznej chłopców

          9

          ---

          3. miejsce

          ---

          14.11.2018

          Łochowo

          J.Baumgart

          D.Mikołowska-Frasz

          25.      

          Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego szkół podstawowych  w pływaniu drużynowym dziewcząt

          Igrzyska Młodzieży Szkolnej

          8

          ---

          ---

          7. miejsce

          14.11.2018

          Toruń

          L.Mazurek

          26.      

          Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego szkół podstawowych  w pływaniu drużynowym chłopców

           Igrzyska Młodzieży Szkolnej

          6

          ---

          ---

          8. miejsce

          14.11.2018

          Toruń

          L.Mazurek

          27.      

          Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego szkół podstawowych  w pływaniu drużynowym dziewcząt

          Igrzyska Dzieci

          6

          ---

          ---

          12. miejsce

          27.11.2018

          Bydgoszcz

          L.Mazurek

          D.Mikołowska-Frasz

          28.      

          Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego szkół podstawowych  w pływaniu drużynowym chłopców

          Igrzyska Dzieci

          7

          ---

          ---

          5. miejsce

          27.11.2018

          Bydgoszcz

          L.Mazurek

          D.Mikołowska-Frasz

          29.      

          Mistrzostwa Gminy w mini piłce siatkowej dziewcząt

          10

          3. miejsce

          ---

          ---

          09.01.2019

          Niemcz

          J.Polacki

          30.      

          Mistrzostwa Gminy w mini piłce siatkowej chłopców

          10

          1. miejsce

          ---

          ---

          09.01.2019

          Niemcz

          J.Baumgart

          31.      

          Mistrzostwa Gminy w piłce siatkowej dziewcząt

          10

          1. miejsce

          ---

          ---

          10.01.2019

          Niemcz

          A.Szałajda

           

          32.      

          Mistrzostwa Gminy w piłce siatkowej chłopców

          12

          2. miejsce

          ---

          ---

          10.01.2019

          Niemcz

          J.Mikołowski