• Kursy autobusu szkolnego w roku szkolnym 2018/2019

        • PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA, CZWARTEK, PIĄTEK

          Szkoła Osielsko                       7:00                 9:00

          Krakowska 8                          7:03                 9:03

          Krakowska (żółty dom)          7:05                 9:05

          Jarużyn sklep                          7:08                 9:08

          Jarużyn ul.Sołecka                  7:10                 9:10

          Jarużyn Kolonia (przy lustrze)7:15                9:15

          Wilcze skrzyżowanie               7:17                 9:17

          Wilcze sklep                            7:20                 9:20

          Wilcze Gdańska                      7:22                 9:22

          Niwy (przy Gdańskiej)            7:25                 9:25

          Niwy przystanek                     7:27                9:27

          Czarnówczyn                          7:30                ------

           

          ODJAZDY: PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA, CZWARTEK: 14:00 i 15:45

           

          PIĄTEK: 14:00 i 14:50

           

          ODJAZDY CZARNÓWCZYN:  PONIEDZIAŁEK, WTOREK - 15:45,

           

          ŚRODA, CZWARTEK, PIĄTEK – 14:00